Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

zaboravljena pilula

Почетак Forum Kontracepcija i siguran seks zaboravljena pilula

Ова тема садржи 5 одговора, има 3 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  dr Đorđe Petković 4 месеци раније.

Гледање 1 чланака - 1 до 6 (од 6 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #4081 Одговор

v.ana.v

Postovani,
    4 dana nisam bila u mogucnosti da uzimam pilule, inace ih pijem mesec i po dana, Diane35. Poreban mi je Vas savet, da li moram da nadoknadim sve 4 pilule ili da li da nastavim da ih koristim, jer je prekid bio duzi? Postoji li mogicnost ako nastavim da ih koristim da ce se pojaviti krvarenje?
    Srdacni pozdravi.

#4090 Одговор

dr Đorđe Petković
    Главни мајстор

Pošovana,

niste napisali koliko ste pilula popili pre nego što ste napravili pauzu?

#4100 Одговор

v.ana.v

7 pilula sam popila do pauze

#4102 Одговор

dr Đorđe Petković
    Главни мајстор

Možete početi novo pakovanje. Imajte u vidu da prvih 7 dana niste zaštićeni. Moguće je da se pojavi blago krvarenje (obično braonkasto).

#4318 Одговор

Neni
    Учесник

Postovani,
    koristim Yaz tablete, bila sam na putovanju pre 5dana i zaboravila sam tablete.. tako da preskocila sam 4tablete… ali sam 2 dana nakon ne uzimanja tableta dobila menstruaciji… Kako sada da nastavim da uzimam tablete ?

#4321 Одговор

dr Đorđe Petković
    Главни мајстор

7 dana od kad ne uzimate pilule uzmite novo pakovanje. Imajte u vidu da prvih 7 dana od početka uzimanja pilula niste zaštićeni od trudnoće.

Гледање 1 чланака - 1 до 6 (од 6 укупно)
Одговор на: zaboravljena pilula
Ваши подаци:

,