Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

zaboravljena pilula

Почетак Forum Kontracepcija i siguran seks zaboravljena pilula

• This topic has 22 одговора, 8 гласова, and was last updated 3 weeks раније by gdlsumrezy.
Гледање 15 чланака - 15 до 23 (од 23 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #9182 Reply
    dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Tamara,

u uputstvu za korišćenje pilula stoji šta raditi u slučaju zaboravljene pilule, i da li ste zaštićeni ili ne.

#9742 Reply
    Katarina Zivadinovic
    Учесник

Postovani
    Pijem Dianu35 vec 4godine redovno
    Novu kutiju sam pocela 28.6 i pila sam redovno do 7.7 (10 pilula) i od 8.7 do 11.7 nisam bila u mogucnosti da pijem jer ih nisam ponela sa sobom(3 pilule preskocene),takodje 11.7 pojavljuje mi se blago braonkasto krvarenje,tada sam napravila gresku i popila pilulu a nisam se konsultovala sa lekarom …da li da nastavim sa uzimanjem pilula ili da pocnem novu kutiju i kada?da li nesto remeti ova jedna koju sam popila nakon 3 preskocene?
    Unapred zahvalna

#9800 Reply
    tamara
    Гост

Postovani,
    Zaboravila sam da popijem prvu pilulu u pakovanju.Tog dana kada sam zaboravila da popijem pilulu,imala sam rizican odnos.Da li postoji sansa da ostanem trudna?

#9819 Reply
    dr Đorđe Petković
    Учесник

Vrlo malo verovatno ako ste dalje nastavili da pijete pilule.

#10600 Reply
    Sandra
    Гост

Postovani, pijem Midiane vec sada 6 meseci, prethodno sam ih pila 4 i po godine, pa sam napravila pauzu od godinu dana. Medjutim, juce nakon popijene osme tablete koju pijem svakog dana u 11h, dobila sam dijareju u periodu od 13:30, 14h, ne znam tacno bas, da napomenem samo tada jednom. Posto sam se dvoumila citavog dana da li popiti narednu tabletu ili ne, jer se nije ponavljala dijareja, popila sam u 21h sledecu tabletu za petak(naredni dan) za svaki slucaj i danas normalno ponovo u 11h. Pitanje je da li mi je zastita umanjena jer sam pre toga imala odnos bez zastite 2 dana pre? I da li se trebam cuvati za dalje, posto ce mi kutija biti skracena za jednu tabletu, inace pise iz dodatne kutije, ali posto nisam imala popila sam za naredni dan?

#10607 Reply
    Nataša
    Гост

Poštovani, počela sam da pijem daylette 1. 11. Kada je i bio prvi dan menstruacije. Otputovala sam, zaboravila sam pilule i nisam ih pila 2 dana. 16og i 17og. Kako da nastavim da ih pijem, a da budem sigurna da sam zaštićena? Hvala u napred

#10628 Reply
    Dina
    Гост

Poštovani,
    Nakon 6 popijenih tableta Softina otišla sam na put i zaboravila tablete. Preskočila sam 3 tablete i dobila lagani smeđi iscjedak. Zanima me kako da nastavim sa tabletama? Da nadoknadim 3 tablete iako imam iscjedak i nastavim dalje ili ne?

#10714 Reply
    Diana
    Гост

Poštovani,
    pijem yez pile već 3 meseca. 4 kutiju sam počela piti ali sam otišla na put bez pilula , tako da sam preskocila 6 pilula ( 11-16 pile),da li da sada popijem 16-tu ili da sutra u obicajno vreme nastavim sa 17-om ? U medjuvremenu nisam imala odnos.

Unapred hvala.

#11795 Reply
    Jovana Blagojevic
    Учесник

Postovani,
    Zanima me par stvari.
    Uzela sam da koristim prvi put konc. pilule yazz. Posle 5.tablete grudi su mi znatno porasle. Nikakva mucnina, dijareja niti bilo sta slicno. Poslednji ciklus mi je poceo 29.proslog meseca i evo juce posle 18 dana ponovo prokrvarim,medjutum nema tolilo krvi kao pre nema bolova, a uputstva na internetu me samo plase…
    Molim Vas za neki savet da li je moguce da se telo navikava na sve to, da pritom do belih pilula imam jos 5dana???

Гледање 15 чланака - 15 до 23 (од 23 укупно)
Одговор на: zaboravljena pilula
Ваши подаци:

Call Now Button