Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

zaboravljena pilula

Почетак Forum Kontracepcija i siguran seks zaboravljena pilula

Ова тема садржи 17 одговора, има 7 гласова и последњи пут је ажурирана од стране  dr Đorđe Petković 3 месеци, 3 седмице раније.

Гледање 15 чланка - 15 до 18 (од 18 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #9182 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Tamara,

u uputstvu za korišćenje pilula stoji šta raditi u slučaju zaboravljene pilule, i da li ste zaštićeni ili ne.

#9742 Одговор

Katarina Zivadinovic
    Учесник

Postovani
    Pijem Dianu35 vec 4godine redovno
    Novu kutiju sam pocela 28.6 i pila sam redovno do 7.7 (10 pilula) i od 8.7 do 11.7 nisam bila u mogucnosti da pijem jer ih nisam ponela sa sobom(3 pilule preskocene),takodje 11.7 pojavljuje mi se blago braonkasto krvarenje,tada sam napravila gresku i popila pilulu a nisam se konsultovala sa lekarom …da li da nastavim sa uzimanjem pilula ili da pocnem novu kutiju i kada?da li nesto remeti ova jedna koju sam popila nakon 3 preskocene?
    Unapred zahvalna

#9800 Одговор

tamara

Postovani,
    Zaboravila sam da popijem prvu pilulu u pakovanju.Tog dana kada sam zaboravila da popijem pilulu,imala sam rizican odnos.Da li postoji sansa da ostanem trudna?

#9819 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Vrlo malo verovatno ako ste dalje nastavili da pijete pilule.

Гледање 15 чланка - 15 до 18 (од 18 укупно)
Одговор на: zaboravljena pilula
Ваши подаци:

Call Now Button
,