Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Zabrinutaaa..Molim za savjet,misljenjeeee :(

Почетак Forum Ginekologija Zabrinutaaa..Molim za savjet,misljenjeeee :(

Ова тема садржи 3 одговора, има 2 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  dr Đorđe Petković 7 месеци, 2 седмице раније.

Гледање 1 чланка - 1 до 4 (од 4 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #3103 Одговор

Suncica994
    Participant

Posrovani doktore,
    Zadnju menstruaciju sam imala 1.11.
    21.11.sam imala odnos,nezasticen ali parner nije ejakulirao u mene vec vani.22.11.mi se pojavilo na donjem vesu roze nije puno malo samo kada bih se obrisala na maramicama bi ostajao trag..Tako isto i 23.11.i nista vise prestalo je.29.11.sam trebala dobiti mens.ali nisam odmah tu noc uradim test za trudnocu i pokaze negativno…Sacekala sam jos dva dana kupim dva testa jedan uradim navece jedan ujutro s prvom mokracom i oba su bila negativna.Otisla sam ginekologu pregledao me i radio ultrazvuk nema nikakve trudnoce imam samo vodenu cistu na desnom jajniku.I on mi je ponovno radio test i pokazao je negativno.Kaze da nisam trudna sto mi je bilo lakse.Dao mi je tablete da dobijem mens.da ih pijem pet dana..Voljela bih opet kada bi mi i vi iznijeli svoje misljenje jer sam opet zabrinuta…Hvala

#3105 Одговор

Poslušajte Vašeg lekara.

#3106 Одговор

Suncica994
    Participant

Mozete li mi odgovoriti na pitanje konkretno vase misljenje sta vi mislite..Da li je moguca trudnoca 🙁 s obzirom da sam radila 4 testa za teudnocu i svi su bili negativni

#3107 Одговор

Mala je verovatnoća da ste trudni s obzirom da je prošlo dovoljno vremena da test pokaže pozitivno ukoliko ste trudni.

Гледање 1 чланка - 1 до 4 (од 4 укупно)
Одговор на: Zabrinutaaa..Molim za savjet,misljenjeeee :(
Ваши подаци:

,