Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Zastita od HPV virusa

Почетак Forum Ginekologija Zastita od HPV virusa

Означено: 

Ова тема садржи 0 одговора, има 1 глас и последњи пут је ажурирана од стране  Nana Nana 4 месеци, 1 седмица раније.

Гледање 1 чланка (од 1 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #9357 Одговор

Nana Nana
    Учесник

Postovani,

moj partner ima HPV virus. Pre godinu dana se pojavio taj problem, nakon par meseci kondilomi su uklonjeni, ali su se nakon 6 meseci opet pojavili zbog ponovnog pada imuniteta. S obzirom da jos uvek nismo imali odnose, zanima me da li postoji neki nacin da se ja ne zarazim istim virusom. Pronasla sam da postoji vakcina protiv HPV virusa GARDASIL 9. Ja imam 24 godine, seksualno sam aktivna i do sada nisam radila test na HPV virus, iako redovno radim PAPA test koji mi je do sada bio uredan.
    Takodje, kada se kondilomi uklone laserom da li se kondom smatra kao zastita od prenosa tog virusa, i da li moj partner ima idalje aktivan virus u sebi nakon skidanja kondiloma?

Srdacan pozdrav,
    Nana

Гледање 1 чланка (од 1 укупно)
Одговор на: Zastita od HPV virusa
Ваши подаци:

Call Now Button
,